Türk Alman Merkezi Kreş - tam Kita

Kurumsal Özgeçmiş

"Türk Alman Merkezi Kreş - tam Kita"
bir dtzBerlin Uluslararası Eğitim Kurumları A. Ş. kuruluşudur.

Türk Alman Merkezi Kreş – tam Kita Almanya’nın başkenti olan Berlin’de 30 yıldır faaliyet gösteren dtzBerlin (Deutsch Türkisches Zentrum – Alman Türk Merkezi) eğitim kurumları tarafından desteklenen Türk eğitim sistemine dahil olan çağdaş bir eğitim kurumudur.

Misyon ve Vizyon

Özel tam Okulları, tam çocuklarını kendi yaşam süreçlerini planlayan, gerçekleştiren ve değerlendiren, ana dilinde başarılı yabancı dilde etkin, iletişim becerileri yüksek, doğa dostu ve farkındalığı gelişmiş, problemlere karşı akıl yürütebilen, karşılaştığı risklerle başa çıkabilen, çağın gereksinimlerine uyum sağlayıp, dünya vatandaşı olabilen ve en önemlisi mutlu bir kişiliğe sahip başarılı bireyler yetiştiren bir eğitim hizmet kuruluşudur.

Özel tam Okulları ülkemiz ve tüm dünya için bir çocuğa dokunarak domino etkisi yaratmayı hedefleyen, çocukların bugününü kaçırmadan geleceğe hazırlanmasında pusula olmayı ve her çocuğun kendi potansiyelini öne çıkarmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir eğitim vizyonuna sahiptir

Sitemizde bazı çerezler web site  ziyaret istatistikleri amaçlı anonim olarak işlenmektedir. Detaylı bilgi için KVKK metnini inceleyebilirsiniz.